Poděkování

Děkujeme všem, kteří se zapojili do 13. ročníku Dnů otevřených ateliérů na Vysočině. V letošním roce se sešlo opět přes 100 ateliérů ze všech koutů Kraje Vysočina, které přilákaly stovky zvědavých návštěvníků. Věříme, že obě skupiny zažily oboustranně přínosná setkání.

Jak již bývá zvykem po skončení akce, chtěli bychom požádat zúčastněné ateliéry o zaslání scanů či fotografií návštěvních archů na náš email a vyplnění krátkého dotazníku. Dotazník je zaměřený na zjištění zpětné vazby a neměl by zabrat víc jak 5 minut vašeho času. Obsahuje rovněž část, kde je možné nahrát návštěvní archy.

Dále vás prosíme o vrácení propagační vlajky akce v případě, že se akce účastníte nepravidelně. Vlajku můžete přinést na pokladnu Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod (otevírací doba: pondělí – zavřeno, úterý – neděle 9:00 – 17:00, polední pauza 12:00 – 13:00) nebo ji poslat poštou na adresu Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod, příspěvková organizace, Havlíčkovo náměstí 19, 580 01 Havlíčkův Brod.

Pokud jste během akce fotili, budeme rádi za zaslání těchto fotografií na email doa@muzeumhb.cz. Fotografie budeme ukládat do veřejně přístupné složky zde.

Přejeme vám příjemné podzimní dny a těšíme se na shledání a účast v příštím roce